Translate

Tuesday, May 31, 2011

Makeup :: Essence, Smokey Eyes Brush - nothing twice...

Some time ago I bought the Essence Smokey Eyes Brush. It turned out to be so good that last week I bought another one. And guess what! It's different!

My previous one is the one on the left. It's more dense and much stiffer. It has a different shape as well. The new one is good for blending. The older one though is also good for applying eyeshadow to the socket or lower lashline because its tip is quite precise.

These brushes aren't handmade so they should be exactly the same. So be aware that if you buy Essence Smokey Brush you might end up with something different than you've seen in someone else's pictures...


11 comments:

 1. Rzeczywiście! Różnica kolosalna. Ja mam taki jak Twój nowy i dobrze mi służy, cieszę się, że na taki trafiłam, bo właśnie takiego szukałam.
  Ale może po prostu to są różne partie z różnych półproduktów od różnych producentów? Albo na różne regiony robili różne, bo to nie byłby pierwszy raz, kiedy Polska dostaje gorsze jakościowo rzeczy ;)
  Ale ma to też plusy - masz dwa różne pędzelki do różnych zadań ;)

  ReplyDelete
 2. Ja aż poleciałam po mój i również mam taki jak ten Twój drugi. Z użytkowania jego jestem bardzo zadowolona, nie mam porównania z tym "wcześniejszym" ale tak, jak napisała Jyyli : masz dwa różne pędzelki :).

  ReplyDelete
 3. P.S - Poleciałam po mój do łazienki - zapomniałam dopisać ;).

  ReplyDelete
 4. a ja mam ten drugi i strasznie gubi włoski, może trafiłam na jakiś felerny egzemplarz :(

  ReplyDelete
 5. Niezłe jaja ;( Różnicę widać i to bardzo.

  ReplyDelete
 6. No różnica jest bardzo wyraźna. W sumie chciałam drugi identyczny pędzelek, a mam dwa całkiem różne... Trudno.

  Zirytowało mnie trochę, że mogę zachwalać pędzel, pisać do czego jest świetny, a ktoś kupi i stwierdzi, że pisałam bzdury. A ja po prostu pisałam o innym pędzlu. Niby nazywa się tak samo, wygląda z daleka podobnie, ale jest inny.

  ReplyDelete
 7. Różnica spora, chciałam ten pędzelek ostatnio kupić, ale go nie było-ciekawe, który bym dostała;)

  ReplyDelete
 8. Racja, niefajna sprawa, że pod jedna etykietką można się natknąć na dwa różne produkty, ale z drugiej strony - przynajmniej drugi to nie nieudana kopia pierwszego, a inny pędzel do innych zadań :)

  ReplyDelete
 9. No ja mam ten nowszy i jestem z niego bardzo zadowolona, ale macie rację. Trzeba uważać teraz czy faktycznie dany produkt ma tylko jedną "wersję", bo można łatwo kogoś wprowadzić w błąd bądź siebie czytając jakąś rekomendację... :|

  ReplyDelete

Please, leave a comment! I read all and really appreciate them. If you comment anonymously please leave your name or nick so I know how to address you. Please do not leave spam comments.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...