Translate

Monday, April 25, 2011

Nails :: Catrice, 480 Miss Piggy Reloaded [NOTD]Today it was time for Catrice nail polish in 480 Miss Piggy Reloaded (the name is adequate to the colour :) ). It has small sparkles that aren't visible unless you look really close. The problem with this nail polish is that you need three coats to get even coverage. It's not that bad as 540 Am I Blue or Green? which I wasn't able to apply evenly but honestly applying so many coats is just a waste of time for me. 3 comments:

 1. piękny odcień :) czyżby pozmieniali coś w formule lakierów? Wcześniej były bardzo dobre, niestety kupiłam niedawno jeden z serii Ultimate Nudes i totalna klapa - ma piękny kolor, ale fatalnie się nakłada.

  ReplyDelete
 2. Ładny kolor, ale szkoda, że tak słabo kryje...

  ReplyDelete
 3. @ Estella
  Myślę, że nic nie zmienili w formule, po prostu niektóre kolory są gorsze. Na przykład essencowe lakiery C&G są w większości ok, ale trafiają się czarne (bananowe?) owce jak Mellow Yellow. Z Ultimate Nudes mam 030 My Cafe Au Lait At Notre-Dame i jest zupełnie w porządku, nie miałam problemu z nałożeniem go, więc pewnie Moulin Rouge Light (sprawdziłam na Twoim blogu, który kolor masz na myśli) jest po prostu gorszy. Powinni umieszczać na opakowaniu nalepki ostrzegawcze :-).

  @ Idalia
  Na szczęście nie jest to kolor unikalny, myślę, że łatwo byłoby znaleźć zastępstwo o lepszych właściwościach.

  ReplyDelete

Please, leave a comment! I read all and really appreciate them. If you comment anonymously please leave your name or nick so I know how to address you. Please do not leave spam comments.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...